"Végre egy segítőkész urológus! Sok-sok évembe telt mire találtam egy ilyen orvost. Megfelő módon kezelte a régóta fennálló éjszakai vizelési inger problémámat. Köszönöm!"
Jó humorú, bizalmat sugárzó szakorvos. Kényes problémámmal is bizalommal tudtam hozzá fordulni.
"Nagyon elégedett vagyok a Doktor úrral. Maximális alapossággal vizsgált ki. Megnyugtató válaszokat kaptam. Csak ajánlani tudom!"
"A doktor úr nagyon kedves és alapos. Mindent részletesen elmagyarázott, rám szánta az időt. Örülök, hogy jó kezekbe kerültem!"
A doktornő kedves, közvetlen és amit ajánlott a problémámra, az 2-3 nap múlva már érezhető javulást eredményezett. Ha bármikor urológiai problémám lenne a jövőben esetleg újra, visszamennék hozzá.