A Doktor úr nagyon körültekintően vizsgált meg, ügyelt arra, hogy ne legyen kellemetlen a vizsgálat!
A legnagyobb tudású orvos akit valaha ismertem! Tudom ajánlani mindenkinek!
Jó humorú, bizalmat sugárzó szakorvos. Kényes problémámmal is bizalommal tudtam hozzá fordulni.
"Nagyon elégedett vagyok a Doktor úrral. Maximális alapossággal vizsgált ki. Megnyugtató válaszokat kaptam. Csak ajánlani tudom!"
"A doktor úr nagyon kedves és alapos. Mindent részletesen elmagyarázott, rám szánta az időt. Örülök, hogy jó kezekbe kerültem!"
Régóta fennálló panaszok miatt jöttem el a doktornőhöz, és nem bántam meg. Üdv: Zoltán