Dr. Kállai Lászlónál jártam. Professzionálisan és alaposan kivizsgált, mindenről érthetően és teljeskörűen tájékoztatott.
Ismerem a Tanár Urat, nagyon profi és el mondható, hogy Magyarországon nincs jobb nála.
A Szakorvos segítségével szakértelmével és kiterjedt őszinte magyarázattal amit a diagnózisról kaptam Ajánlom mindenkinek. Az orvos barátságos őszinte és nagy szakmai tudással és felkészültséggel rendelkezik
"Nagyon elégedett vagyok a Doktor úrral. Maximális alapossággal vizsgált ki. Megnyugtató válaszokat kaptam. Csak ajánlani tudom!"
"A doktor úr nagyon kedves és alapos. Mindent részletesen elmagyarázott, rám szánta az időt. Örülök, hogy jó kezekbe kerültem!"
Nagyon közvetlen, nagyon kedves! Teljeskörű, alapos vizsgálat! A vizsgálat során egy percig sem éreztem magam kényelmetlenül..! Maximálisan elégedett vagyok! És nem utolsó sorban jó humora van.