Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.

Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk

Tisztelt Doktor úr !
Múlt hét óta a bal heremben , Tompa fájdalmat érzek szinte folyamatosan, és a here melletti illetve alatti erek egy kicsit mintha fel is lennének dagadva.
Ezt a folyamatot folyamatos nehéz fizikai megterhelés előzte meg az utóbbi pár hétben .
Voltam urologusnal , azt mondta hogy valószínűleg csak meghuztam egy ideget kaptam ra fájdalomcsillapítót ,de a fajas azóta se múlt el , én here visszerre gyanakodom.
Lehet-e ez a tünete , illetve keressek-e fel másik szakorvost ?
Válaszát köszönöm !
Tisztelt Uram,

Az elmondottak alapján lehet herevisszeresség. Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Üdvözlöm ma este kezdődött a baloldalon a here fajdalmam mi az oka nem múlik el kérem a segítségét mihamarabb köszönöm szépen előre is !!
Rózsa Viktor 06 70 405 82 96
Tisztelt Uram,

Ennyiből nem tudom megállapítani. Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Tisztelt Doktor Úr!

Párom egy hónapja vette észre, hogy az egyik heréje picivel keményebb, mint a másik. Mostanra az egyik heréje érezhetően bekeményedett. Természetesen orvoshoz fordul a problémával. Nagyon megijedtünk, hogy heredaganattal állunk szembe....esetleg állhat más probléma is a háttérben, vagy a jelek mindenképp rákos elváltozásra utalnak?

Köszönjük válaszát!
Tisztelt Hölgyem,

Állhat más probléma is a háttérben. Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
letezik kronikus hugyhojag gyulladas, ha igen mi a gyogy modja ?
Tisztelt Uram,

Létezik. Előbb ki kell vizsgálni, utána tudunk gyógymódot javasolni. Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Nekem nemtudom mi is baj hatamnal mindket odalon faj a vesem gondolom az de ugy hogy nyomdja a agy avesemet es ha megiszok egy vizet rogton menni kell pisilni szoval nem marad bennen a a folyadek
Tisztelt Hölgyem,

Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Tisztelt Dr urak
A kèrdèsem a következő.Aktîv nemi èletet èlő 44èves fèrfi vagyok .De gyermeket nem szeretnèk már.Milyen fèrfi fogamzásgáttlási módot ajálanának ami idővel esetleg vissza fordîtható.Kihez forduljak aki tud ebben segîteni/Háziorvos,Urológus../
Válaszukat köszönöm szèpen.
Tisztelt Uram,

A gumióvszer a legideálisabb védekezési módszer, visszafordítható.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Kedves Dr.Úr!
Valószínüleg cukorbetegségem Jardiance kiegészitó gyógyszere miatt, vagy más okból (nem értek hozzá) fityma gyulladást érzékelek. Kérdésem, hogy megoldható e valamilyen gyulladás csökkentő krémmel a probléma? (Tetrán, Canesten stb.)
Felkereshetem e Önöket amugy is időszerű prosztata vizsgálatra?
Köszönettel: Rgy
Tisztelt Uram,

Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben. Az alábbi linken tud időpontot foglalni hozzánk.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Kedves Urológiai Központ !

Több mint 1 éve tartó herefájdalmaim vannak, kezdődött bűzös vizelettel , antibiotikum szedése után elmúlt , viszont a herefájdalmaim továbbra is fennálltak , később keresztcsonti fájdalmaim , tartós izomláz szerű fájdalom a lábaimban illetve fityma alatti bőr érzékenyebbé vált és a hímvesszőmben feszülő szorító fájdalmat érzek főleg merevedéskor. Gyakori vizelési inger nincs, gáttáji fájdalom nincs, alhasi kismedencei fájdalom nincs, vizeletáramlás rendben van, néha a végbélnyílás ég és a vizelet néha csíp , kéz és lábujj fájdalmaim is vannak. Laboreredmények negatívak, tenyésztés negatív , pontos diagnózist sem az urológia sem a reumatológia nem tudott felállítani.

Mit javasolna?

Előre is köszönöm válaszát!

Üdv József
Tisztelt Uram,

Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Jo napot ket napja kipirosodott es viszket.Canesten kremel probalkozom kerem segitsen köszönöm.
Tisztelt Uram,

Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Kedves Dr.Úr!
Cukorbeteg vagyok, de gyogyszeresen kezelve a labor értékeim jók.
Jardiance-t szedek több éve, mellékhatás nélkül, gyakori pénisz mosas mellett.
Most egyszer csipett a pisi és a fitymam begyulladt, mert piros és szük lett.
3 napig szüneteltettem a Jardiance szedését és canestennel kenegettem. + nap mulva a tünetek elmultak, igy ujra kezdtem szedni a Jardiancet. Most a fitymam ujra piros és szűk (azért fel tudom huzni) és egy egy csepp vér is került az alsónadrágomba. Nem tudom mit tegyek, canesten vagy tetran kenőcsöt javasol az ismételt Jardiance szüneteltetés mellett?
lehet hogy a néha csepp vér nem a hugycsőből jön, hanem a szűk fityma huzogatásból?
köszönöm.
Rgy

Tisztelt Uram,

Urológiai vizsgálatot javaslok rendelőnkben.

Tisztelettel:
Dr. Kállai László
https://www.urologiaikozpont.hu/munkatarsak/urologus/dr-kallai-laszlo
Dr. Kállai László
Dr. Kállai László urológus
Húgyúti fertőzés
Inkontinencia
Intimtorna
Húgycső- és hólyagtükrözés
Férfi
Prosztata
Merevedési zavar
Here problémák
Herefájdalom
Korai magömlés
Férfimeddőség
Fitymaszűkület
Közös Problémák
Vesekő
Rákos megbetegedések
Nemi betegségek
Vesemedence gyulladás
Vesefájdalom

Prima Medica Egészségközpontok

Tájékoztatjuk tisztelt pácienseinket, hogy a hatályban lévő jogszabályok szerint rendelőinkben továbbra is kötelező a maszk használata mind az ott dolgozók, mind pedig a hozzánk érkező betegek és kísérőik számára. Kérjük szíves megértésüket és az előírás betartását!